Zlatavcela.eu

Balíčky

Romantický balíček

Dopřejte sobě i své drahé polovičce láskyplné hýčkání v našem hotelu. Čeká Vás ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe, lahev prosecca na uvítanou, bohatá snídaně ve formě bufetu, neomezený vstup do vířivky a eukalyptové nebo iontové sauny. 

Cena romantického balíčku pro 2 osoby / noc: 1.800,-

Lomeček

Chcete si vychutnat klid v přírodě u vody s občerstvením v letním počasí? Známe ideální místo! Lomeček u Mrákova, asi 8 km od Domažlic, je zatopený kamenolom s průzračně čistou vodou, písčitými a travnatými plážemi a občerstvením. Na hosty našeho hotelu tam bude čekat po předchozí domluvě a rezervaci VIP lehátko na pláži. Pro děti je tady kromě koupání krásná atrakce v podobě podvodní pozorovací kabiny, odkud mohou sledovat život ve vodě. Sezóna zde začíná v květnu podle počasí a končí v září.

https://www.facebook.com/Lomeček-182089605155293

Prohlídka domažlického pivovaru

Už jste navštívili místní pivovar? Nabízíme Vám zprostředkování prohlídky Městského pivovaru Domažlice zdarma s možností přiobjednání degustace piv. 

Rezervace nám včas směřujte na mail: recepce@zlatavcela.eu

Chodské slavnosti

Užijte si u nás pouť! Nabízíme Vám třídenní pobyt v našem hotelu za zvýhodněnou cenu přes tradiční domažlické Chodské slavnosti v centru dění, pravý chodský koláč na pokoj v ceně.

Cena balíčku pro 2 osoby / 2 noci: 5.200,-

Beauty balíček

Chystáme pro Vás beauty balíček ve spolupráci s Villa clinic! Včas Vás budeme informovat na našem facebooku a instagramu. 

Sportovně relaxační balíček

Ubytujte se v našem hotelu a získejte vstup do domažlického bazénu zdarma! Možnost zařízení rezervace i bowlingu nebo kuželek. 

Cena balíčku 2 osoby / noc: 1.890,-

Cena balíčku 4 osoby - 2 dospělí 2 děti / noc: 2.700,-

Lomeček