Zlatavcela.eu

MOŽNOSTI KOUPANÍ V NAŠEM OKOLÍ

Lom Starý Klíčov u Mrákova

Přijďte se podívat do zatopeného kamenolomu, který dnes slouží ke koupání a potápění. Voda je nádherně čistá, pláže jsou travnaté i písčité. V areálu je možnost občerstvení. Nejen děti budou nadšené z pozorovací podvodní kabiny, odkud mohou pozorovat život ve vodě. Víte, že nedaleko Domažlic lze zažít tu pravou „verneovku“ ve stylu Dvacet tisíc mil pod mořem? Uprostřed průzračného lomu v areálu Lomečku u obce Starý Klíčov je totiž v osmimetrové hloubce zapuštěna největší podvodní pozorovatelna v Česku, odkud skrz padesáticentimetrová okna sledujete vodní svět.

Babylon

Přírodní koupaliště v obci Babylon bylo oblíbené a vyhledávané už za první republiky. Dvanáctihektarový rybník s písčitým dnem nabízí příjemné koupání a relaxaci na travnatém i písčitém břehu. U přírodní nádrže naleznete veškeré zázemí – převlékací kabinky, občerstvení, půjčovnu lodiček a šlapadel či volejbalové hřiště. Nechybí zde ani skluzavky a skokanské můstky. V prostoru celé pláže je možnost připojení k Wi-Fi zdarma.
Asi 300 metrů od rybníka leží autokemp Babylon, kde se lze ubytovat ve vlastním stanu nebo 2, 3 ,4 a 6 lůžkových chatách. Ve 4 a 6 lůžkových chatách jsou lednice. Jinak možnost zapůjčení lednice v prostoru kuchyněk. Své místo zde najdou i karavany (včetně elektrických přípojek). Kolem celého areálu se rozprostírá smrkový a borovicový les.

Chammer Freizeitbad

Rekreační bazén v Chamu. Vlnobití, 50 m zapuštěný bazén, skokanský bazén s 5ti metrovou vysokou věží, skluzavky, trychtýř, teplý bazén, divoká řeka! Speciálně vytvořený plovoucí molo poskytuje přímý přístup k snadnému vstupu. Pro naše děti je k dispozici dětský bazén s mini skluzavkou a velkou hernou. Sportovní fanoušci mohou těšit na plážový volejbal a stolní tenis. Dostatek parkovacích míst je k dispozici přímo u vodního parku!
https://www.cham.de/Kultur-Freizeit/Freizeit/B%C3%A4der-Wellness/Freizeitbad

Erlebnis Aqua Fit Waldmünchen

Zážitkový bazén - V zážitkovém bazénu se cítí skvěle celá rodina. Lavice s tryskami a masážní trysky lákají k relaxaci a odpočinku při výhledu na nádhernou přírodu rekreační oblasti Waldmünchen. V plaveckých dráhách si přijdou na své hosté se sportovními ambicemi. Perfektní zážitek z koupání pro malé i velké. Atrakcí pro všechny je vodní clona.
Dětské brouzdaliště - Zde mají prostor ti nejmladší hosté, tady mohou dovádět a koupat se v bezpečném prostředí a seznámit se tak s vodou. Bazének je prostorově oddělen od zážitkové části a poskytuje tak svým uspořádáním dětem a jejich rodičům prostor pro legraci a hraní.
Tobogán - Na novém tobogánu měřícím na délku více než 60 m zažijete spoustu legrace a svými speciálními světelnými efekty promění tobogán Vaši návštěvu v AquaFit na senzační dobrodružství.
Bazén se slanou vodou - Uvolněte se v našem bazénu se slanou vodou o teplotě 35 °C s masážními tryskami a vychutnejte si blahodárné síly slané vody. Dopřejte si přestávku v každodenním stresu a nechte svou duši plout.
Solná jeskyně - Oázou klidu v AquaFit je solná jeskyně. Vaše tělo s každým nadechnutím přijímá minerály a Vy si tak můžete užívat v hlubokém uvolnění posilujícího účinku čerstvého „mořského vzduchu“.
Parní lázeň - Již v antickém Řecku si lidé cenili pozitivního působení tepla a vysoké vzdušné vlhkosti na pokožku, svaly a dýchací cesty. Uvolňující atmosféra a zdravé účinky uvedou tělo a duši do harmonie a umožní Vám zapomenout na každodenní starosti a prostě si vychutnávat volné chvíle.
Finská sauna - Sauna Vám nabízí kromě krásného uvolnění také pozitivní účinky na tělo. Vysoké teploty uvolňují napětí, zbavují tělo jedů, podporují prokrvení a posilují imunitní systém. Různé nálevy a obřady promění Vaši návštěvu sauny v AquaFit na jedinečný zážitek.
Sanarium - Pokud je Vám ve finské sauně příliš horko, naleznete optimální alternativu v biosauně. Příjemná teplota kolem 60 °C zaručuje uvolnění šetrné ke krevnímu oběhu a rozproudí Vám látkovou výměnu.
http://www.erlebnisbad-aquafit.de/de/

Koupání AQACUR Bad Kötzting

Nechte se hýčkat v krásném prostředí bazénu a wellness centra AQACUR. Bad Kötzting – nejmladší Bavorské lázně Kenopp se nachází v idylickém prostředí v přírodním parku Horní Bavorský les – zde můžete relaxovat a odpočinout si!
Bad Kötzting – v údolí Weiße Regen obklopen krásnými horskými lesy, je výchozím bodem pro nejkrásnější výlety po bavorském lese a vysokých výletech. Zde budete opravdu odpočívat a relaxovat. Nechte se hýčkat v krásném prostředí koupelny a wellness centra AQACUR.
https://www.aqacur.de/aqacur-badewelt-bad-koetzting.html

Sportovní centrum Domažlice

Pokud máte zájem o aktivity - Fitness, Spinning, Alpinning, Bosu, Fitbox, zahrát si Squash nebo navštívit Solárium, podívejte se na více informací na stránkách: https://sportovnicentrumdomazlice.cz/